Зустріч з учнями Школи природничого напряму «Городок» (Winogradsky School, м. Городок)

11 квітня 2024 на кафедру екології та біологічної освіти Хмельницького національного університету завітали здобувачі освіти та менеджери Школи природничого напряму «Городок» (Winogradsky School, м. Городок). Школа природничого напрямку «Городок» – це соціальний проєкт від громадської спілки Up_To_Future (м.Київ) для здобуття учнівською молоддю основ наукового мислення, встановлення і досягнення індивідуальних цілей, самовираження, ефективної взаємодії у проєктних командах, побудові партнерських відносин та міжнародної комунікації.

Під час відвідин кафедри учасники заходу ознайомилися із матеріально-технічною базою кафедри – сучасним освітнім простором, створеним креативним колективом кафедри екології та біологічної освіти задля комфортного і цікавого навчання здобувачів вищої освіти (першого та другого рівнів) за спеціальностями Екологія і Середня освіта (Біологія та здоров’я людини). Зустріч проводили Наталія МІРОНОВА (завідувачка кафедри екології та біологічної освіти, професорка кафедри, докторка сільськогосподарських наук) та Сергій СКРИПНИК (доцент кафедри, кандидат педагогічних наук).

Надзвичайно емоційною стала наступна частина заходу, а саме екскурсія Ботанічним садом Хмельницького національного університету, який насьогодні відіграє значну роль у навчально-виховному процесі університету, його науковій, еколого-просвітницькій роботі, формуванні естетичного та іміджевого середовища. Екскурсію ботанічним садом провели наші здібні студенти першого курсу спеціальності Середня освіта (Біологія та здоров’я людини).

Подальша співпраця кафедри із Школою природничого напряму «Городок» планується у векторі розширення дослідницько-експериментальних компетенцій на базах обох закладів освіти.

Принагідно, запрошуємо до співпраці ЗАКЛАДИ ОСВІТИ!

Будемо раді зустрічі на базі кафедри екології та біологічної освіти Хмельницького національного університету! Також, запрошуємо випускників шкіл поповнити нашу дружню студентську родину!!!