Зустріч голови ВЕЛ із ректором ХНУ

Напередодні Всеукраїнської науково-практичної конференції «Природа в окупації – 10 років російської військової агресії проти довкілля. Перспективи відновлення природоохоронних територій України», організатором якої є Всеукраїнська екологічна ліга, відбулась дружня зустріч голови ліги Тетяни ТИМОЧКО із ректором Хмельницького національного університету Сергієм МАТЮХОМ та гарантами ОП Екологія другого (магістерського) рівня вищої освіти – Наталією МІРОНОВОЮ і першого (бакалаврського) рівня вищої освіти – Ольгою ЄФРЕМОВОЮ.

На зустрічі обговорили важливість висвітлення наслідків війни для довкілля України, пошуку шляхів його відновлення та необхідність підготовки фахівців-екологів.

Ці питання, у тому числі, будуть висвітлюватись та вирішуватись на конференції 28-29 березня 2024 року, співорганізатором якої є Хмельницький національний університет.

Також обговорювалось важливе питання підготовки висококваліфікованих фахівців-екологів. Тетяна ТИМОЧКО, як радник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України, зазначила, зокрема, про важливість надання компетентностей здобувачам вищої освіти для  досягнення глобальних цілей сталого розвитку до 2030 року.

Дякуємо ЗСУ за можливість жити та планувати майбутнє!