Заняття у форматі піжамної вечірки

11.10.2023 у Міжнародний день дівчаток відбулось заняття з дисципліни «Методики навчання біології» у форматі піжамної вечірки в групі СОБ-21 спеціальності Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) кафедри екології та біологічної освіти Хмельницького національного університету. Тема заняття: «Нестандартні типи уроків біології в освітніх закладах». Викладач Скрипник С.В.

Піжамна вечірка дуже відрізняється від традиційних світських вечорів, клубних тусовок та інших форматів. Насамперед, такі посиденьки мають бути затишними. І зовсім неважливо, скільки ви плануєте гостей, все можна зробити максимально по-домашньому, у теплій дружній атмосфері. Тому так важливо підібрати правильне оформлення піжамної вечірки.

Майбутні вчителі повинні бути професіоналами та креативними особистостями, володіти широким спектром інструментарію для навчання здобувачів освіти, що і досягається на таких заняттях.