ЗАЛУЧЕННЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ-ПРАКТИКІВ ДО АУДИТОРНИХ ЗАНЯТЬ

4 травня 2022 року практичне заняття з дисципліни «Інноваційні та інформаційні технології навчання біології та основ здоров’я» на тему «Методика створення е-освітніх дослідницьких середовищ (Inquiry learning spaces)» із студентами, що здобувають вищу освіту за спеціальністю 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) на другому (магістерському) рівні вищої освіти, провів вчитель вищої категорії, вчитель-методист, відмінник освіти України, Соросівський вчитель, переможець конкурсу «Вчитель року 2012» в номінації біологія, завідувач кафедри природничих наук і вчитель біології Хмельницького НВК № 4 Віркун Валерій Олексійович.

Валерій Олексійович наголосив, що сучасним етапом розвитку освіти є її цифровізація, що зумовлює необхідність розроблення нових і використання наявних е-освітніх ресурсів. На практичному занятті Валерій Олексійович ознайомив студентів із е-освітніми середовищами і розповів про можливості їх використання на уроках біології та основ здоров’я, продемонстрував методику створення освітнього ресурсу у середовищі Inquiry learning spaces. Під керівництвом Валерія Олексійовича студенти створили освітній ресурс у середовищі Inquiry learning spaces на біологічну тему.

Студенти та викладачі кафедри екології та біологічної освіти щиро вдячні Валерію Олексійовичу за цікаве і змістовне заняття.