ЗАЛУЧЕННЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ-ПРАКТИКІВ ДО АУДИТОРНИХ ЗАНЯТЬ

20 травня 2022 року лекцію з дисципліни «Інноваційні та інформаційні технології навчання біології та основ здоров’я» на тему «Технологія розвивального навчання» для студентів, що здобувають вищу освіту за спеціальністю 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини), на другому (магістерському) рівні вищої освіти провела доктор педагогічних наук, завідувач кафедри природничих наук з методиками навчання Рівненського державного гуманітарного університету Наталія Богданівна Грицай.

Під час лекції Наталія Богданівна розповіла про концептуальні положення розвивального навчання, висвітлила мету, завдання сутність технології розвивального навчання. Лекторка зазначила, що метою розвивального навчання є формування особистості з гнучким розумом, творчим мисленням, розвиненими потребами до пізнавальної діяльності і самоосвіти. Наталія Богданівна наголосила, що спрямованість технології розвивального навчання на формування особистості учня зумовлює доцільність її використання в освітньому процесі у Нової української школи, висвітлила можливості технології у процесі навчання біології та основ здоров’я.

Викладачі кафедри екології та біологічної освіти щиро вдячні Наталії Богданівні за цікаву і змістовну лекцію.