ЗАЛУЧЕННЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ-ПРАКТИКІВ ДО АУДИТОРНИХ ЗАНЯТЬ

11 листопада 2022 року лекцію з навчальної дисципліни «Охорона біотичного і ландшафтного різноманіття» для студентів 3-го курсу, що здобувають вищу освіту за освітньою програмою «Екологія» провели співлектори – співробітники національних природних парків Хмельницької області: завідувач науково-дослідного відділу НПП «Подільські Товтри» Михайло Дребет та провідний науковий співробітник НПП «Мале Полісся» Марина Белінська.
⠀⠀⠀ ⠀Студенти мали змогу ознайомитись з особливістю природних умов, функціонування національних природних парків, їх біотичним та ландшафтним різноманіттям, рослинами і тваринами, які занесені до Червоної книги України. Михайло та Марина розповіли про наукові дослідження, освітньо-виховну роботу, які проводяться в їх установах природно-заповідного фонду.
⠀⠀⠀ ⠀До лекції долучились й студенти 1-2 курсів спеціальності «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)» для яких знайомство з національними природними парками області, раритетною біотою Хмельниччини є важливими під час вивчення освітніх компонентів «Ботаніка», «Систематика рослин з основами біогеографії», «Геоботаніка» та «Зоологія».
⠀⠀⠀ ⠀Викладачі кафедри екології та біологічної освіти і студенти – учасники зустрічі щиро дякують Марині Белінській та Михайлу Дребету за отримані знання!