Залучення професіоналів-практиків до аудиторних занять

0 грудня 2021 року лекцію з дисципліни «Методика навчання біології» на тему «Екологічна освіта у закладах загальної середньої освіти» для студентів, що здобувають вищу освіту за спеціальністю Середня освіта (Біологія та здоров’я людини), провела вчитель-методист, заслужений вчитель України, лауреат Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року 2008» у номінації біологія, вчитель біології та екології НВК № 10 м. Хмельницького Бітюк Марина Юріївна.
⠀⠀⠀ ⠀

Під час лекції Марина Юріївна розповіла про особливості змісту шкільного предмету «Біологія і екологія», аргументувала необхідність вивчення тем «Екологія» і «Сталий розвиток та збалансоване природокористування» після тем, що висвітлюють закономірності функціонування живих систем, їх взаємодію і взаємозв’язок з довкіллям.
⠀⠀⠀ ⠀

Також Марина Юріївна наголосила, що змістова лінії «Екологічна безпека і сталий розвиток» системно відображена в усіх темах програми з біології та екології. Це забезпечує формування в учнів екологічної культури, соціальної активності, відповідальності та готовності брати участь у вирішенні питань збереження довкілля і сталого розвитку суспільства.
⠀⠀⠀ ⠀

Викладачі кафедри екології та біологічної освіти щиро вдячні Марині Юріївні за цікаву і змістовну лекцію.