Залучення професіоналів-практиків до аудиторних занять

1 червня 2021р. лабораторну роботу з навчальної дисципліни «Анатомія людини» на тему «Орган зору. Зоровий аналізатор» із студентами спеціальності Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) провів лікар-окуліст вищої категорії Хмельницького обласного кардіологічного диспансеру Зозуля Євгеній Миколайович.

Метою лабораторної роботи було вивчення будови органа зору і зорового аналізатору; ознайомлення студентів із методами і засобами досліджень в офтальмології, патологіями та гігієною зору.

На лабораторній роботі студенти закріпили знання про будову ока і зорового аналізатора. Євгеній Миколайович детально розповів про патології органу зору і зорового аналізатора та причини їх виникнення.

Також Євгеній Миколайович ознайомив студентів з такими методами дослідження зорового аналізатора як офтальмоскопія, тонометрія, визначення гостроти зору, визначення поля зору, визначення колірного зору, визначення світловідчуття; продемонстрував прилади та інструменти, що використовуються офтальмологічних дослідженнях.

Надзвичайно корисною для майбутніх вчителів біології та основ здоров’я була інформація основні правилами гігієни зору.

Щиро дякуємо Євгенію Миколайовичу за цікаве і змістове заняття.