Захист кваліфікаційних робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

20-25 червня 2024 року відбулись захисти кваліфікаційних робіт здобувачів освіти за спеціальністю 101 «Екологія» освітнього рівня «бакалавр». На вимогу часу та обставин, захист проходив у змішаному форматі із використанням платформи Zoom.

До складу Екзаменаційної комісії увійшли:

• Тетяна ІВАНІШЕНА – голова ЕК, декан факультету технологій і дизайну ХНУ, к. т. н., доцент,
  • Наталія МІРОНОВА – завідувачка кафедри екології та біологічної освіти, д. с.-г. н., професорка,
  • Ольга ЄФРЕМОВА – доцентка кафедри екології та біологічної освіти, к. т. н., доцентка,
  • Сергій ШЕВЧЕНКО – доцент кафедри екології та біологічної освіти, к. с.-г. н., доцент,
  • Олеся МАТЕЮК – доцентка кафедри екології та біологічної освіти, к. пед. н., доцента,
  • Леся БРЕЛЬ – асистентка кафедри екології та біологічної освіти, секретар ЕК.

За результатами кількаденних захистів кваліфікаційних робіт бакалаврів, голова екзаменаційної комісії зазначила різнобічність представлених досліджень та високий рівень та якість підготовки майбутніх фахівців. Всі роботи виконані на актуальну тему, а їх практичні рекомендації можуть бути використані при вирішенні екологічних завдань на підприємствах, в організаціях та установах як Хмельницької області, так і України загалом.

Роботи, представлені до захисту успішно пройшли перевірку на наявність академічного плагіату за допомогою програм Unicheсk та Антиплагіарізм.

Екзаменаційна комісія та викладачі кафедри екології та біологічної освіти щиро вітають випускників із успішним захистом кваліфікаційни робіт та здобуттям освітнього ступеня «бакалавр».

Пишаємось ВАМИ, бажаємо подальших успіхів і професійної реалізації!

І не припиняємо безмежно  дякувати ЗСУ за можливість жити, навчатись, працювати та планувати майбутнє!!! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!