Всеукраїнський студентський форум «МОЛОДЬ-ДЛЯ УКРАЇНИ. УКРАЇНА-ДЛЯ МОЛОДІ»

15-16 листопада 2023 року, напередодні відзначення Міжнародного Дня студента, у Києві відбувся Всеукраїнський студентський форум «Молодь – для України. Україна – для молоді». У заході прийняла участь студентка гр. ЕКОЛ-22 Каріна Гречена, яка є головою студентської ради гуманітарно-педагогічного факультету ХНУ.

Організатор заходу – Профспілка працівників освіти і науки України за підтримки Інтернаціоналу освіти, Європейського комітету профспілок освіти та ГО «Трудові ініціативи».

Захід об’єднав понад 70 молодих, креативних і прогресивних лідерів студпрофкомів із провідних закладів вищої освіти країни. Було обговорено великий перелік викликів, які стоять перед сьогоднішніми студентами сьогодні, в умовах повномасштабної війни, та які перспективи періоду відбудови України.

«Нові люди-Новий досвід»🤝 Саме з такими словами асоціюється Всеукраїнський студентський форум «МОЛОДЬ-ДЛЯ УКРАЇНИ. УКРАЇНА-ДЛЯ МОЛОДІ» у Каріни. Крім того, Каріна відзначила насиченість заходу емоціями, корисною інформацією, цікавими людьми. Саме така комунікація та активність надає молоді безцінний досвід.