Всеукраїнський брифінг із міжнародною участю: «Інноваційний вимір збереження біорізноманіття в умовах воєнного стану»

24 травня 2022 року відбувся Всеукраїнський науковий брифінг з міжнародною участю «Інноваційний вимір збереження біорізноманіття в умовах воєнного стану», присвячений «Дню вчителя біології», «Міжнародному дню біорізноманіття», «Європейському дню парків», підтримці «Днів науки БДПУ 2022». Організатор брифінгу – кафедра біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації Бердянського державного педагогічного університету. Кафедра екології та біологічної освіти Хмельницького національного університету виступила співорганізатором брифінгу.

Співорганізаторами заходу також стали НПП «Приазовський», НПП «Подільські Товтри», НПП «Черемоський», Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, Вінницька академія неперервної освіти, Інститут педагогіки національної академії педагогічних наук України, Херсонський державний університет, Аріельський університет (м. Аріель, Ізраїль), Державний університет фізичного виховання і спорту (м. Кишинів, Молдова).