Вітаємо з успішним захистом ДР магістрів!

21 грудня 2022 року відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрів спеціальності «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)», який проходив у змішаному форматі (із використанням платформи Zoom).
⠀⠀⠀ ⠀До складу Екзаменаційної комісії увійшли:⠀⠀⠀ ⠀

• Лисиченко Н. С. – голова ЕК, заступник директора з навчально-виховної роботи Лісовогринівецького ліцею Лісовогринівецької сільської ради Хмельницького району Хмельницької області.
  • Міронова Н.Г. – завідувачка кафедри екології та біологічної освіти, д. с.-г. н., професорка
  • Білецька Г.А. – професорка кафедри екології та біологічної освіти, д. пед. н., професорка
  • Скрипник С.В. – доцент кафедри екології та біологічної освіти, к. пед. н., доцент
  • Дячук А.О. – доцент кафедри екології та біологічної освіти, к. пед. н., доцент.
  • Секретар ЕК – доцентка кафедри екології та біологічної освіти, к. пед. н., доцентка Матеюк О.П.

⠀⠀⠀ ⠀22 грудня 2022 року відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрів спеціальності «Екологія», який проходив у змішаному форматі (із використанням платформи Zoom).
⠀⠀⠀ ⠀Склад Екзаменаційної комісії:

• Мудрак О. В. – голова ЕК, завідувач кафедри екології, природничих та математичних наук КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти», д. с.-г. н., професор (заступник начальника Управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста Хмельницької міської ради)
  • Артамонов Б.Б. – доцент кафедри екології та біологічної освіти, к. військ. н., доцент
  • Єфремова О.О. – доцентка кафедри екології та біологічної освіти, к. т. н., доцентка
  • Шевченко С.М. – доцент кафедри екології та біологічної освіти, к. с.-г. н., доцент.

⠀⠀⠀ ⠀Усі роботи, представлені до захисту успішно пройшли перевірку на наявність академічного плагіату за допомогою програм Unicheсk та Антиплагіарізм.
⠀⠀⠀ ⠀Екзаменаційні комісії відмітили високий рівень виконаних магістерських робіт, їх різнобічність та унікальність. Всі роботи виконані на актуальну тему, практичні рекомендації усіх робіт можуть бути використані на підприємствах, в організаціях та установах Хмельницької області та України при вирішенні екологічних завдань та в практичній діяльності вчителів біології.
⠀⠀⠀ ⠀За результатами захистів Екзаменаційні комісії відзначили високий рівень підготовки фахівців, ґрунтовні знання дисциплін, креативність та високий науковий рівень магістрів обох спеціальностей.

⠀Дорогі наші магістри! Щиро бажаємо вам не втрачати амбіцій, наполегливості, студентської легкості, енергії і з кожним днем лише примножувати віру в себе і власні можливості!
⠀⠀⠀ ⠀Із впевненістю ми відкриваємо для Вас двері в майбутнє і бажаємо досягти усіх поставлених цілей!

Бажаємо подальших творчих успіхів,

злетів професійного і особистого характеру,

натхнення, життєвих перемог!