Відкрите засідання еколого-натуралістичних гуртків

10.11.2022 року кафедрою екології та біологічної освіти Хмельницького національного університету було проведено відкрите засідання еколого-натуралістичних гуртків «Юні дослідники», «Юні цитологи», «Юні гідрологи» для учнів 9 класів Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 25 імені Івана Огієнка.
⠀⠀⠀ ⠀Засідання провели доктор сільськогосподарських наук, професор, завідувач кафедри екології та біологічної освіти ХНУ, гарант освітньої програми «Екологія» – Міронова Н.Г., та кандидат педагогічних наук, доцент кафедри екології та біологічної освіти ХНУ, гарант освітньої програми «Середня освіта» (Біологія та здоров’я людини) – Скрипник С.В.
⠀⠀⠀ ⠀Учні із задоволенням та захопленням виконували завдання, продемонстрували високий рівень знань та професійне виконання різних завдань.
⠀⠀⠀ ⠀З повагою дякуємо учням, педагогічним працівникам, адміністрації закладу освіти та директору Івану ДУШКЕВИЧУ!

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!