VІ Міжнародна НПК «Підготовка майбутніх учителів фізики, хімії, біології та природничих наук у контексті вимог нової української школи»

23.05.2024 відбулась VІ Міжнародна науково-практична конференція “ПІДГОТОВКА МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ФІЗИКИ, ХІМІЇ, БІОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИЧИХ НАУК У КОНТЕКСТІ ВИМОГ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ” присвячена Дню науки України на базі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, у якій прийняли участь студенти та викладачі кафедри екології та біологічної освіти.

На конференції було обговорено актуальні проблеми підготовки вчителів фізики, астрономії, математики, хімії, біології та природничих наук в умовах реформування загальної середньої та вищої освіти, окреслено стратегії подальшої наукової співпраці.

Доповіді, представлені на конференції вирізнялися не тільки високим рівнем професіоналізму, майстерності, унікальності, авторським баченням, якісним і доступним викладом, але духом патріотизму та віри в перемогу.

Результати наукових досліджень презентували:

Галина БІЛЕЦЬКА – професор кафедри, доктор педагогічних наук, гарант ОП Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) другого (магістерського) рівня вищої освіти. Тема «Використання хмарних технологій для надолуження освітніх втрат з біології».

Сергій СКРИПНИК – доцент кафедри, кандидат педагогічних наук, гарант ОП Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Тема «Сучасні інтерактивні технології та авторські підходи до навчання біології в умовах реформування освіти (особливості викладання генетики в курсі «Біологія. 9 клас)».

Також свої напрацювання представили здобувачі освіти спеціальності Середня освіта “Біологія та здоров’я людини”:

Вероніка ШКАРУПА (група СОБм-23-1) – «Використання хмарних технологій для надолуження освітніх втрат з біології» (науковий керівник Білецька Г.А.);

Ілона ЗАДЕРЕЙ (група СОБ-20-1) – «Використання активних методів навчання на уроках біології» (науковий керівник Скрипник С.В.);

Наталія ЛЕВКОВА (група СОБ-20-1) – «Методика викладання теми «Опора і рух» у 8 класі» (науковий керівник Скрипник С.В.);

Софія ВАНЬ (група СОБ-21-1) – «Особливості використання технології m-learning на уроках біології у 8 класі» (науковий керівник Скрипник С.В.);

Марія МАТКОВСЬКА (група СОБ-21-1) – «Особливості впровадження віртуальних екскурсій при вивченні біології” (науковий керівник Скрипник С.В.).

Конференція проводилась у змішаному форматі: неймовірні емоції від очного спілкування з колегами; нові знайомства; домовленості про співпрацю, академічну мобільність та проведення спільних заходів; хвилювання за наших студентів-дебютантів у форматі виступів на Міжнародних конференціях.

Щиро дякуємо організаторам конференції та бажаємо подальшої плідної наукової діяльності та процвітання у мирній країні!

Дякуємо ЗСУ за можливість працювати та планувати майбутнє!