Співпраця із стейкхолдерами. Важливі кроки

16 березня 2023 року у Регіональному офісі водних ресурсів у Хмельницькій області відбулась зустріч гарантів освітніх програм першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів спеціальності 101 Екологія, ЄФРЕМОВОЇ Ольги та МІРОНОВОЇ Наталії із керівництвом РОВР.
⠀⠀⠀ ⠀Мета зустрічі – ознайомлення та обговорення освітніх програм підготовки фахівців-екологів (бакалаврського та магістерського рівнів) у контексті реалізації освітнього процесу, напрацювання шляхів подальшої наукової та практичної співпраці між кафедрою екології та біологічної освіти Хмельницького національного університету із Регіональним офісом водних ресурсів у Хмельницькій області.
⠀⠀⠀ ⠀Порушувались питання вдосконалення теоретично-практичних курсів викладання навчальних дисциплін (Гідрологія, Екологічний контроль та охорона водних ресурсів, Моніторинг довкілля, Основи проектування очисних споруд), баз практики, значущості викладання вибіркових навчальних дисциплін, важливості проходження практики здобувачами вищої освіти в установах та організаціях природоохоронної та водоохоронної галузей.
⠀⠀⠀ ⠀Результатом обговорення стала усна угода про подальшу співпрацю, розвитком якої стане укладання Договору про співробітництво між установами та Угода на проведення практики на базі РОВР у Хмельницькій області при наступній зустрічі.