Щорічна студентська науково-практична конференція

21 травня 2024 р. відбулось засідання секції «Екологія. Біологія та методика її викладання» щорічної студентської науково-практичної конференції за підсумками науково-дослідної роботи студентів кафедри екології та біологічної освіти ХНУ.

На початку конференції доцент кафедри, відповідальний за наукову роботу та модератор конференції ДЯЧУК Андрій представив учасникам нагороду, яку отримав колектив кафедри – ГРАМОТУ – 1 місце серед випускових гуманітарно-природничих кафедр за підсумками рейтингового оцінювання з наукової діяльності та вагомий внесок у розвиток науки і освіти ХНУ в 2023 році.

В роботі конференції взяли учать студенти спеціальностей «Екологія», «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів освіти та викладачі кафедри екології та біологічної освіти.

Студенти представили яскраві, ґрунтовні презентаційні доповіді із результатами власних досліджень. Цікаві теми доповідей підштовхнули всіх учасників до жвавих дискусій та обговорень.

За результатами конференції викладачі кафедри відзначили високий рівень підготовки студентів, актуальність висвітлених проблем та доцільність подальшої роботи над обраними темами досліджень.

Колектив кафедри бажає студентам подальших успіхів та високих результатів у науковій діяльності!

Дякуємо ЗСУ за можливість жити, навчатись та планувати майбутнє!