Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Black Sea Science»

Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Black Sea Science» щорічно проводиться на базі Одеського національного технологічного університету під егідою Black Sea Universities Network та ISEKI-Food Association.

У конкурсі прийняла участь наукова робота «Electromagnetic fields in the conditions of average urban ecosystems (on the example of the city of Khmelnytskyi, Ukraine)» студентів кафедри екології та біологічної освіти ОП Екологія другого (магістерського) рівня Яни Гуровської та першого (бакалаврського) рівня Каріни Гречаної під науковим керівництвом професора кафедри Наталії Міронової та доцента кафедри Ольги Єфремової.

До складу журі конкурсу 2024 року увійшли 144 спеціалістів-науковців, з них 92 з 23 зарубіжних країн: Ангола, Бенін, США, Німеччина, Швейцарія, Італія, Великобританія, Греція, Китай, Туреччина, Оман, Литва, Латвія, Словаччина, Естонія, Хорватія, Казахстан, Польща, Грузія, Румунія, Азербайджан, Болгарія, Молдова.

На перший етап конкурсу було прийнято 358 робіт з українських та закордонних закладів, у тому числі з університетів таких країн як: Оман, Литва, Німеччина, Сербія, Польща, Румунія, Грузія, Казахстан, Болгарія, Молдова, Узбекистан.

На першому етапі конкурсу відбулося рецензування наукових робіт членами журі та обговорення їх онлайн на засіданнях. За кожним напрямком були визначені фіналісти (25 % прорецензованих робіт згідно з рейтингом), які були запрошені до участі у другому етапі конкурсу. Наші студенти зайняли 26 місце серед 68 учасників у секції ECOLOGY AND ENVIRONMENTAL PROTECTION. Участь у такого рівня конкурсі наукових студентських робіт стала корисною та надала студентам необхідного досвіду для подальшої наукової діяльності.

Всі учасники та наукові керівники нагороджені сертифікатами, а роботи переможців опубліковані в збірнику робіт конкурсу, з яким можна ознайомитись за покликанням