Любі наші випускники-бакалаври!

9 липня 2024 року у актовій залі Хмельницького національного університету відбулися урочистості з нагоди випуску бакалаврів.
Дипломи бакалавра державного зразка отримали випускники Гуманітарно-педагогічного факультету Хмельницького національного університету за освітніми програмами Екологія і Середня освіта (Біологія та здоров’я людини).

Колектив кафедри екології та біологічної освіти щиро вітає ВАС з цією чудовою подією  – отриманням дипломів бакалавра!

Ви – талановиті та амбіційні, цілеспрямовані та креативні, загартовані викликами сучасного світу впевнено та наполегливо крокували до своєї мрії і досягли її!

Ще одна сходинка до вершини успіху і благополуччя подолана!

Бажаємо Вам щасливої долі, добробуту, нових здобутків та творчих злетів! Досягайте найвищих вершин у житті, творіть і ризикуйте, будьте успішними, креативними особистостями та чуйними людьми, збагачуйтеся духовно!

Не забувайте своїх одногрупників, друзів студентства, свою альма-матер ХНУ та викладачів кафедри екології та біологічної освіти, які намагалися передати вам разом із знаннями цінності людських відносин та спілкування!

Пам’ятайте, що отриманням диплому БАКАЛАВРА навчання не закінчується і не зупиняйтеся на досягнутому рівні! То ж, успішного ВАМ складання вступних випробувань в магістратуру!

Бажаємо вам зробити правильний самостійний вибір вашого подальшого життєвого шляху!

Ви – майбутнє нашої держави і вам його творити! Разом до ПЕРЕМОГИ! Дякуємо ЗСУ за можливість жити і планувати майбутнє!