Доцент кафедри екології Людмила Казімірова в ефірі радіо «Поділля-центр»

10.02.2020 р. доцент кафедри екології Людмила Казімірова взяла участь в програмі «Український характер» на радіо «Поділля-центр».

17.02.2020 р.  – в інтерактивній програмі «Поле зору» радіо «Поділля-центр», де йшла мова про органічне землеробство, зокрема його вплив на біорізноманіття агросистем.

27.02.2020 року в ранковій програмі радіоефіру «Поділля-центр» доцент кафедри екології Людмила Казімірова розповіла про флористичний склад першоцвітів Хмельницької області, їх поширенння, загрози знищення та про ті рідкісні і зникаючі види, які занесені до Червоної книги України.

8.04.2020 року доцент кафедри екології Людмила Казімірова взяла участь в програмі «Полудень» радіоефіру «Поділля-центр», де розповіла про шкоду весняних пожеж ґрунтам, біотичному різноманіттю екосистем та здоров’ю людини.