Студентська науково-практична конференція 2022

25 травня 2022 р. в онлайн-режимі відбулась щорічна студентська науково-практична конференція за підсумками науково-дослідної роботи студентів кафедри екології та біологічної освіти ХНУ.

В роботі конференції взяли учать більше 60 студентів спеціальностей «Екологія», «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів освіти та викладачі кафедри екології та біологічної освіти.
Студенти представили яскраві, ґрунтовні презентаційні доповіді із результатами власних досліджень. Цікаві теми доповідей підштовхнули всіх учасників до жвавих дискусій та обговорень.
За результатами конференції викладачі кафедри відзначили високий рівень підготовки студентів, актуальність висвітлених проблем та доцільність подальшої роботи над обраними темами досліджень.

Колектив кафедри бажає студентам подальших успіхів та високих результатів у науковій діяльності!