Захист курсових робіт бакалаврів 4 курсу ОП Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)

07.06.2024 року на кафедрі екології та біологічної освіти відбувся захист курсових робіт за підсумками вивчення дисциплін: методика навчання біології, методика навчання основ здоров’я та методика навчання екології здобувачів 4 курсу першого (бакаларвського) рівня вищої освіти ОП Середня освіта (Біологія та здоров’я людини).

Курсові роботи приймала комісія у складі: Галина БІЛЕЦЬКА (професор кафедри, доктор педагогічних наук), Сергій СКРИПНИК (доцент кафедри, кандидат педагогічних наук) та керівник курсових робіт Олеся МАТЕЮК (доцент кафедри, кандидат педагогічних наук).

Представлені до захисту роботи були виконані із дотриманням усіх вимог щодо написання курсової роботи. Студенти підготували змістовні доповіді із презентаціями за результатами власних досліджень, надали ґрунтовні відповіді на запитання членів комісії та інших учасників, чим продемонстрували гарне володіння матеріалом, вміння та навички у розв’язанні практичних завдань.

Щиро вітаємо здобувачів освіти з успішним захистом курсових робіт!