Освітній хакатон «Cultural heritage and sustainability»

20 грудня в Хмельницькому національному університеті відбувся завершальний етап Освітнього хакатону «Cultural heritage and sustainability». Експертами проєкту були і викладачі кафедри екології та біологічної освіти – Людмила КАЗІМІРОВА та Сергій ШЕВЧЕНКО.
⠀⠀⠀ ⠀Основне питання хакатону: «Як через культурну спадщину можна відтворити та розвивати наші території?». Оскільки культурна спадщина в Україні управляється через музеї, заповідники або громади, на території яких є спадщина, тому шановними гостями були представники саме цього культурного сектору (керівники музеїв, заповідників, об’єктів культурної спадщини, музейно-культурних комплексів, культурно-освітніх організацій тощо).
⠀⠀⠀ ⠀Як підсумок проходження 5-денного активного навчання, учасникам вручили сертифікати про підвищення кваліфікації освітнього хакатону «Cultural heritage and sustainability», всі тренери, які приймали участь у проєкті, також отримали сертифікати освітнього хакатону.
⠀⠀⠀⠀ Більше інформації: https://khmnu.edu.ua/pidsumok-osvitnogo-hakatonu-v-hmelnyczkomu-naczionalnomu-universyteti/?fbclid=IwAR3RO574XmXYeMoYkuX1tRRqHYmUf-CsxIY8SC6yCL3Eit8c88RpmZ7FSqw