ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ

19 грудня 2023 року для студентів 4 курсу ОП Екологія першого (бакалаврського) рівня в межах вивчення дисципліни «Природні ресурси та економіка природокористування» і студентів 1 курсу ОП Екологія  другого (магістерського) рівня в межах вивчення дисципліни «Екологічний менеджмент і аудит», відбулась гостьова лекція доктора економічних наук, професора кафедри менеджменту Національного університету водного господарства та природокористування Скрипчука Петра Михайловича на тему: «Система аналізу ризиків, небезпечних чинників і контролю точок (НАССР): особливості застосування та соціо-еколого-економічна ефективність».

Здобувачі освіти ознайомилися з історією створення, важливістю застосування системи аналізу ризиків, небезпечних чинників і контролю точок (НАССР) на сучасних підприємствах та вимогами законодавства щодо (НАССР). Після цікавої лекції відбулась жвава дискусія на тему принципів і стандартів системи аналізу ризиків, небезпечних чинників і контролю точок. Загалом увага зосередилась на сектори, що потребують застосування таких підходів, як складові еколого-економічної та продовольчої безпеки держави.

Щиро дякуємо Петру Михайловичу за змістову лекцію та захоплюючу і актуальну дискусію!