ЗАЛУЧЕННЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ-ПРАКТИКІВ ДО АУДИТОРНИХ ЗАНЯТЬ

1 листопада 2023 року із студентами-магістрами освітньої програми «Екологія» було проведено виїзне практичне заняття «Робота з Єдиним реєстром з оцінки впливу на довкілля» освітнього компоненту «Оцінка впливу на довкілля та стратегічна екологічна оцінка»  на базі Департаменту природних ресурсів та екології Хмельницької обласної державної адміністрації. Заняття було організовано в рамках реалізації Договору про співпрацю. Заняття проводила зав. відділом оцінки впливу на довкілля та стратегічної екологічної оцінки Марина ОЛЕХ.

Пані Марина надала інформацію щодо основних завдань уповноважених територіальних органів у реалізації процедури з ОВД. Також як професіонал-практик вона ознайомила студентів з функціоналом та особливостями використання Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля представником уповноваженого територіального органу.

Дякуємо пані Марині за змістовну інформацію, що сприятиме формуванню компетентностей майбутніх фахівців-екологів.

Дякуємо ЗСУ за можливість навчатись та планувати майбутнє!!!