ОЛІМПІАДА З БІОЛОГІЇ 2024

Стартував ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, проведення якого здійснюється у Хмельницькому національному університеті.

Відкриття серії олімпіад відбулось 27 січня 2024 року з предмету Біологія на базі Кафедри екології та біологічної освіти, викладачі та студенти якої забезпечували організацію та технічний супровід. Олімпіада проводилась із дотриманням усіх заходів безпеки, пов’язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану в Україні.

Учасників олімпіади привітали:

• ЙОХНА Микола Антонович – проректор з науково-педагогічної роботи Хмельницького національного університету,
  • МАТВЄЄВ Микола Дмитрович – голова журі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, доцент кафедри біології та екології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка,
  • МИРНА Лілія Анатоліївна – методист біології і екології науково-методичного центру професійного розвитку керівних та педагогічних працівників установ і закладів дошкільної та загальної середньої освіти Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Анатолія Назаренка,
  • МІРОНОВА Наталія Геннадіївна – завідувач кафедри екології та біологічної освіти ХНУ,
  • НАДОПТА Тетяна Анатоліївна – координатор учнівських олімпіад ХНУ, завідувач кафедри індустрії моди в легкій промисловості.

В обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з біології серед учнів 8-11-х класів прийняли участь більше 100 осіб.

Традиційно до цього етапу долучилися кращі майбутні біологи у своїх вікових групах, які сьогодні провели день у напруженій творчій атмосфері олімпіади. Проходила олімпіада у два тури – теоретичний та практичний. Під час проведення практичного туру учасникам були запропоновані непересічні лабораторні роботи, виконання яких продемонструвало практичні навички школярів, їх вміння працювати із лабораторним обладнанням, здатність розв’язувати нетривіальні завдання, робити логічні висновки та аналізувати дані.

Втомлені, але задоволені учасники олімпіади вже роз’їхались по домівках) А журі ще працює над оцінюванням результатів виконання учасниками теоретичного та практичного турів олімпіади. Отож, згодом очікуємо на переможців!!!

Дякуємо ЗСУ за можливість працювати на щасливе майбутнє нашої України! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

Окрема подяка нашим розумахам-студентам, які на рівні із викладачами забезпечували проведення олімпіади!