Любі наші випускники-магістри!

10 січня 2023 року відбувся урочистий випуск магістрів Хмельницького національного університету, в тому числі і за ОП Екологія та Середня освіта (Біологія та здоров’я людини).

Колектив кафедри екології та біологічної освіти щиро вітає ВАС з цією чудовою подією – отриманням дипломів магістрів!

Ви – талановиті та амбіційні, цілеспрямовані та креативні, загартовані викликами сучасного світу впевнено та наполегливо крокували до своєї мрії і досягли її!

Ще одна сходинка до вершини успіху і благополуччя подолана!

Бажаємо вам оптимізму, натхнення, наполегливості, кар’єрних здобутків, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів.

Щедрої долі, вірних друзів, наснаги та невичерпної енергії!

Нехай Вам щастить у нових звершеннях!

Не забувайте своїх одногрупників, друзів студентства, свою альма-матер ХНУ та викладачів кафедри екології та біологічної освіти, які намагалися передати вам разом із знаннями цінності людських відносин та спілкування!

Ви – майбутнє нашої держави і вам його творити! Разом до ПЕРЕМОГИ! Дякуємо ЗСУ за можливість жити і планувати майбутнє!