Захист кваліфікаційних робіт магістрів

21 грудня 2023 року відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрів спеціальності «Екологія», який проходив у змішаному форматі (із використанням платформи Zoom).

Склад Екзаменаційної комісії:

• Мудрак О.В. – голова ЕК, завідувач кафедри екології, природничих та математичних наук КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти», д. с.-г. н., професор;
  • Міронова Н.Г. – завідувачка кафедри екології та біологічної освіти, д. с.-г. н., професорка;
  • Єфремова О.О. – доцентка кафедри екології та біологічної освіти, к. т. н., доцента;
  • Дячук А.О. – доцент кафедри екології та біологічної освіти, к. пед. н., доцент;
  • Матеюк О.П. – доцентка кафедри екології та біологічної освіти,  к. пед. н., доцентка;
  • Секретар ЕК – викладач кафедри екології та біологічної освіти Брель Л.С.

22 грудня 2023 року відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрів спеціальності «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)», який теж проходив у змішаному форматі (із використанням платформи Zoom).

До складу Екзаменаційної комісії увійшли:

• Мирна Л.А. – голова ЕК, методист біології і екології Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, заслужений працівник освіти України;
  • Білецька Г.А. – професорка кафедри екології та біологічної освіти, д. пед. н., професорка;
  • Скрипник С.В. – доцент кафедри екології та біологічної освіти, к. пед. н., доцент;
  • Секретар ЕК – викладач кафедри екології та біологічної освіти Брель Л.С.

Усі роботи, представлені до захисту успішно пройшли перевірку на наявність академічного плагіату за допомогою програм Unicheсk та Антиплагіарізм.

Екзаменаційні комісії відмітили високий рівень виконаних магістерських робіт, їх різнобічність та унікальність, особливо відмічено високий рівень презентацій досліджень. Всі роботи виконані на актуальну тему, практичні рекомендації усіх робіт можуть бути використані на підприємствах, в організаціях та установах Хмельницької області та України при вирішенні екологічних завдань та в практичній діяльності вчителів біології.

Отже, за результатами захисту Екзаменаційні комісії відзначила високий рівень підготовки фахівців, ґрунтовні знання дисциплін, креативність та високий науковий рівень магістрів.

Дорогі наші магістри! Щиро бажаємо вам не втрачати амбіцій, наполегливості, студентської легкості, енергії і з кожним днем лише примножувати віру в себе і власні можливості!

Із впевненістю ми відкриваємо для Вас двері в майбутнє і бажаємо досягти усіх поставлених цілей!

Бажаємо подальших творчих успіхів,

злетів професійного і особистого характеру,

натхнення, життєвих перемог!