ЗАЛУЧЕННЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ-ПРАКТИКІВ ДО АУДИТОРНИХ ЗАНЯТЬ

9 жовтня 2023 року для здобувачів освіти ОП Екологія 1 курсу магістерського рівня та 2 курсу бакалаврського рівня проведено практичні заняття щодо роботи з інформаційними джерелами в межах дисциплін «Методологія та організація наукових досліджень» та «Основи наукових досліджень».

Студенти ознайомилися з правилами цитування та оформлення списку використаних джерел, отримали практичні рекомендації з пошуку наукової інформації. Значну увагу було приділено питанням академічної доброчесності, розглянуто:

• зміст поняття «академічна доброчесність»,
  • нормативно-правові документи, що регламентують дотримання академічної доброчесності у ЗВО України,
  • види порушень та відповідальність здобувачів вищої освіти.

Провела заняття зав. інформаційно-бібліографічного відділу бібліотеки Хмельницького національного університету Оксана БИЧКО.