LIFE-2024-PLP-Bauhaus-Phoenix-Emerald

12.10.2023 в рамках договору про співпрацю між Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини і Хмельницьким національним університетом на базі Науково-дослідної лабораторії «Екологія і освіта» (Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, завідувачка лабораторії професор Совгіра Світлана Василівна) відбулось координаційне засідання, щодо спільної участі у міжнародному проєкті «LIFE-2024-PLP-Bauhaus-Phoenix-Emerald» кафедр: хімії, екології та методик їх навчання (Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини) і екології та біологічної освіти (Хмельницький національний університет). На засіданні були актуалізовані та обговорені спільні вектори участі у відповідному проєкті.