Бінарне заняття

4.10.2023 року в рамках вивчення дисципліни «Методика навчання основам здоров’я» для студентів СОБ-21 спеціальності Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) кафедри екології та біологічної освіти Хмельницького національного університету було проведено бінарне заняття на тему: «Фізична складова здоров’я». Викладачі: Хіміч Віта Леонідівна, доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту факультету здоров’я, психології, фізичної культури та спорту; Скрипник Сергій Васильович, доцент кафедри екології та біологічної освіти гуманітарно-педагогічного факультету.

Ефективною формою реалізації міждисциплінарних зв’язків є бінарне заняття. Як показує практика, бінарні заняття сприяють активізації пізнавальної діяльності студентів, активному, емоційному сприйняттю ними нових знань фахового спрямування, розвитку творчого, самостійного, гнучкого мислення.