Всесвітній день прибирання 2023

14 вересня 2023 року, у переддень Всесвітнього дня прибирання,  студенти та викладачі кафедри екології та біологічної освіти спільно із працівниками Департаменту природних ресурсів та екології Хмельницької обласної військової дміністрації на чолі із Ганною Богданович провели прибирання ботанічного саду Хмельницького національного університету.

Всесвітній день прибирання (World Cleanup Day), що відзначається щороку в третю суботу вересня, – це глобальна подія, що об’єднала навколо себе мешканців різних країн світу з метою прибирання планети від сміття. Мета акції – привернути увагу до проблеми відходів.

Під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!» у 24 регіонах з дотриманням карантинних норм та обмежень воєнного часу, враховуючи норми безпеки та географічні особливості регіонів, у 2023 році Україна традиційно приєднується до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» разом з мільйонами учасників у 191 країні Світу.