Міжнародна академічна мобільність студентів кафедри екології та біологічної освіти.

⠀⠀⠀ ⠀Студентки спеціальності 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) Вероніка Шкарупа та Інна Федчук з 1 червня 2022 року навчаються за програмою міжнародної академічної мобільності в Університеті Менделя в Брно (Чехія).
⠀⠀⠀ ⠀На факультеті Охорони лісу та лісокористування студентки долучилися до навчально-дослідницької роботи з вивчення змін фізіологічних і метаболічних процесів у проростках бука звичайного (Fagus sylvatica), заражених Phytophthora plurivora.
⠀⠀⠀ ⠀У вільний від навчання час студентки допомагають у волонтерському центрі українцям, які через військові дії в Україні тимчасово перебувають в Чехії, проводять тренінги для дітей і підлітків про заходи боротьби із стресом.