Учнівська екскурсія до ботсаду ХНУ

6 травня учні 3(7)-В класу Хмельницької гімназії №1 імені Володимира Красицького завітали до ботанічного саду Хмельницького національного університету на екскурсію.

Учні отримали неймовірні враження від квітучих сакур і магнолій, долини квітів, японського саду з символічними композиціями із кущів та каменів. Про особливості цвітіння та походження цих рослин розповіла керуюча ботанічним садом Хмельницького національного університету, кандидат біологічних наук, доцент Людмила Казімірова.

Також діти мали чудову нагоду ознайомитися, як проходять заняття в сучасних аудиторіях кафедри екології та біологічної освіти ХНУ та взяти участь у цікавому екокруїзі «Перлини природи Подільського краю», про що учням розповіла завідувачка кафедри екології та біологічної освіти Наталія Міронова.