Міжвузівський лекторій – цікава форма внутрішньої мобільності

17.03.2023 р. завідувачка кафедри екології та біологічної освіти Хмельницького національного університету Наталія МІРОНОВА провела лекцію на тему «Характеристика впливу сільського господарства на стан навколишнього середовища» для студентів 1 курсу, спеціальності 242 Туризм, що навчаються на факультеті управління та економіки Хмельницького університету управління та права.
⠀⠀⠀ ⠀Ця тема є актуальною для Хмельницької та суміжних областей і потребує виважених рішень та екологічно-свідомого відношення. Адже такі напрямки туризму як агротуризм та зелений туризм – безпосередньо пов’язані із станом довкілля.
⠀⠀⠀ ⠀Особливу зацікавленість студентів викликала інформація та запрошення відвідати Ботанічний сад Хмельницького національного університету.