Обговорення проєкту ОП Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) для другого (магістерського) рівня вищої освіти

30 березня 2021 року відбулася робоча зустріч членів проєктної групи освітньої програми Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) для другого (магістерського) рівня вищої освіти Білецької Галини Анатоліївни, Міронової Наталії Геннадіївни і Скрипника Сергія Васильовича з представниками роботодавців – заступником директора з навчально-виховної роботи Лісогринівецького ліцею, вчителем біології Лисиченко Наталією Сергіївною і старшим викладачем кафедри теорії і методик природничо-математичних дисциплін і технологій Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Мирною Лілією Анатоліївною.
⠀⠀⠀ ⠀Під час зустрічі обговорено проєкт освітньої програми Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) для другого (магістерського) рівня вищої освіти. Наталія Сергіївна і Лілія Анатоліївна висловили свої пропозиції до проєкту, зокрема запропонували під час реалізації освітньої програми приділити увагу формуванню у майбутніх вчителів біології та основ здоров’я умінь організовувати дослідницьку діяльність учнів, доповнити перелік методів навчання частково пошуковими і дослідницькими методами.
⠀⠀⠀ ⠀Також під час зустрічі окреслено напрями подальшої співпраці кафедри екології та біологічної освіти з роботодавцями задля забезпечення якісної підготовки майбутніх вчителів біології та основ здоров’я.

⠀⠀⠀ ⠀Дякуємо за співпрацю!