Пропедевтична практика

Сьогодні (27 листопада 2021 р.) завершилась пропедевтична практика у студентів 3-го курсу спеціальності «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)» кафедри екології та біологічної освіти Хмельницького національного університету, яка проходила у закладах освіти міста та області.
⠀⠀⠀ ⠀

Пропедевтична практика – це важлива складова навчально-виховного процесу. Вона забезпечує поєднання теоретичної підготовки майбутніх учителів з їх практичною діяльністю в освітньому закладі, сприяє формуванню творчого відношення майбутнього спеціаліста до педагогічної діяльності.
⠀⠀⠀ ⠀

Студенти та викладачі кафедри висловлюють вдячність адміністраціям закладів освіти та учителям біології за отриманий досвід і щире ставлення та допомогу!