ЗАЛУЧЕННЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ-ПРАКТИКІВ ДО АУДИТОРНИХ ЗАНЯТЬ

17 грудня 2021 року лекцію з дисципліни «Біологія індивідуального розвитку» на тему «Розвиток птахів та ссавців» студентам, що здобувають вищу освіту за освітньою програмою Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) на другому (магістерському) рівні вищої освіти провів викладач Естонського університету наук про життя (Тарту, Естонія) Tarmo Pilvinh.

На лекції Tarmo Pilvinh висвітлив такі питання: біологічна характеристика класу Птахи, загальні особливості розвитку птахів, ембріональний і постембріональний розвиток птахів, біологічна характеристика класу Ссавці, загальні особливості розвитку ссавців, періодизація внутрішньоутробного розвитку ссавців, етапи постембріонального розвитку ссавців.
⠀⠀⠀ ⠀Щиро дякуємо Tarmo Pilvinh за цікаву і змістовну лекцію.