Неформальна освіта в Дії

Студентка першого курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) Зінькова Ірина пройшла тестування на національній онлай-платформі Дія, за результатами якого визначено її рівень цифрової грамотності.

Цифрограм для вчителів є складовим компонентом Цифрограму, технічний компонент якого реалізований за підтримки проєкту «Зміцнення громадської довіри», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і втілений за підтримки Програми EGAP, що фінансується Швейцарією і реалізується Фондом Східна Європа.
Цифрограм для вчителів оцінює 21 професійну цифрову компетенцію, що згруповані у 5 сфер:

• учитель‌ ‌у‌ ‌цифровому‌ ‌суспільстві‌;
  • професійний розвиток;
  • використання та аналіз цифрових ресурсів;
  • навчання та оцінювання учнів;
  • розвиток цифрової компетентності учнів.

Після складання національного тесту на цифрову грамотність для вчителів кожен педагог отримає електронний сертифікат. Вчителі також можуть одразу підвищити свій рівень цифрових навичок на порталі Дія, де доступні понад 55 освітніх серіалів із цифрової грамотності.