Вітаємо з успішним захистом ДР магістрів!

22 та 23 грудня 2020 року відбувся захист дипломних робіт магістрів спеціальності «Екологія», який проходив он-лайн на платформі Zoom.

До захисту було представлено 19 робіт, над якими магістри наполегливо працювали протягом 1,5 років. Усі роботи пройшли перевірку на наявність академічного плагіату за допомогою програм Unicheсk та Антиплагіарізм.

До складу Екзаменаційної комісії увійшли:

• професор Мудрак Олександр Васильович (доктор сільськогосподарських наук, завідувач кафедри екології, природничих та математичних наук КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти»),
  • Міронова Наталія Геннадіївна (доктор сільськогосподарських наук, завідувач кафедри екології та біологічної освіти Хмельницького національного університету),
  • Білецька Галина Анатоліївна (доктор педагогічних наук, професор кафедри екології та біологічної освіти Хмельницького національного університету),
  • Артамонов Борис Борисович (кандидат військових наук, доцент кафедри екології та біологічної освіти Хмельницького національного університету),
  • Єфремова Ольга Олексіївна (кандидат технічних наук, доцент кафедри екології та біологічної освіти Хмельницького національного університету).

Екзаменаційна комісія відмітила високий рівень виконаних магістерських робіт, кожна з яких є унікальною, виконаною на актуальну тему та відзначила, що практичні рекомендації усіх робіт можуть бути використані на підприємствах, в організаціях та установах Хмельницької області та України при вирішенні екологічних завдань.

За результатами захистів Екзаменаційна комісія відзначила високий рівень підготовки фахівців, ґрунтовні знання дисциплін, креативність та високий науковий рівень магістрів.

Теплими та щирими були слова вітання та настанови для магістрів голови Екзаменаційної комісії доктора сільськогосподарських наук, завідувача кафедри екології, природничих та математичних наук КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти», професора Мудрака Олександра Васильовича.

Приємними для студентів стали привітання з успішним захистом дипломних робіт тих людей, які  впродовж років йшли поряд з ними та ділилися своїми знаннями та досвідом – завідувача кафедри, д.с-г.н. Міронової Наталії Геннадіївни, д.пед.н. Білецької Галини Анатоліївни, к.військ.н. Артамонова Бориса Борисовича, к.техн.н. Єфремової Ольги Олексіївни, к.пед.н. Матеюк Олесі Петрівни.

Дорогі наші магістри! Щиро бажаємо вам не втрачати амбіцій, наполегливості, студентської легкості, енергії і з кожним днем лише примножувати віру в себе і власні можливості!

Із впевненістю ми відкриваємо для Вас двері в майбутнє і бажаємо досягти усіх поставлених цілей!

Бажаємо подальших творчих успіхів,
злетів професійного і особистого характеру,
натхнення, життєвих перемог!