Участь викладачів кафедри у Міжнародній конференції

0 травня 2021 року  викладачі кафедри екології та біологічної освіти Хмельницького національного університету (доктор сільськогосподарських наук, завідувач кафедри екології та біологічної освіти ХНУ Міронова Н.Г., кандидат технічних наук, доцент кафедри екології та біологічної освіти ХНУ Єфремова О.О., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри екології та біологічної освіти ХНУ Матеюк О.П.) взяли участь у Другій Міжнародній науково-практичній конференції “Vin Smart Eco”, яка була проведена  кафедрою екології, природничих та математичних наук Вінницької академії безперервної освіти у режимі он-лайн. Хмельницький національний університет був співорганізатором конференції.

До пленарного та секційного засідань долучилися провідні вітчизняні та закордонні науковці, вчені, освітяни, громадські діячі, фахівці-екологи державних департаментів, інспекцій, управлінь, експертів в галузі екологічної безпеки, студенти, аспіранти та бізнесмени.

Метою ІІ Міжнародної науково-практичної конференції “Vin Smart Eco” була зустріч фахівців з питань екології, охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки, освіти для сталого розвитку, пошуку спільних науково-методичних і практичних підходів, інженерних шляхів вирішення екологічних проблем України, обміну ідеями і досвідом, обговорення тенденцій і перспектив розвитку цієї галузі науки, освіти і практики в контексті реалізації цілей стратегії сталого розвитку, встановлення плідних взаємовигідних контактів, заохочення талановитої студентської молоді і аспірантів до наукового пошуку в екологічних і природоохоронних дослідженнях. Учасники конференції від кафедри екології та біологічної освіти представили свої наукові доробки, тези яких буде опубліковано у Збірнику матеріалів ІІ Міжнародної науково-практичної конференції “Vin Smart Eco”.