Перемога у ХV обласному конкурсі науково-дослідних робіт

13 травня напередодні Дня науки під головуванням голови постійної комісії обласної ради з питань науки, освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму. Ящук І.П. відбулось засідання конкурсної комісії з підбиття підсумків ХV обласного конкурсу науково-дослідних робіт.

За результатами роботи комісії у номінації «Монографії, підручники та навчальні посібники» третю премію отримав колектив авторів монографії «Екологічна мережа міста Хмельницького» у складі: МИРОНОВОЇ Наталії Геннадіївни – доктора сільськогосподарських наук, доцента, завідувачки кафедри екології Хмельницького національного університету, ЮГЛІЧЕК Лілії Степанівни – кандидата біологічних наук, доцента, КАЗІМІРОВОЇ Людмили Павлівни – кандидата біологічних наук, доцента, доцента кафедри екології Хмельницького національного університету, ДЯЧУКА Андрія Олександровича – кандидата педагогічних наук, доцента кафедри екології Хмельницького національного університету, ШЕВЧЕНКА Сергія Миколайовича – кандидата сільськогосподарських наук, доцента, доцента кафедри екології Хмельницького національного університету, ІЛЬЇНСЬКОГО Сергія Валентиновича – старшого викладача кафедри теорії і методики фізичної культури та валеології Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

Щиро вітаємо авторів із перемогою і бажаємо плідної праці, подальших наукових пошуків, спрямованих на впровадження нових розробок у сфері захисту довкілля Хмельниччини!