Профорієнтаційні заходи

26 травня 2021 року на кафедру екології та біологічної освіти завітали учні Навчально-виховного комплексу №9 м. Хмельницького.

Нова українська школа вчить дитину бути особистістю, працювати у команді, бажати експериментувати, не боятися і себе реалізувати в навколишньому світі. Саме на таких науково-методичних засадах відбулась освітня зустріч із учнями Навчально-виховного комплексу №9 м. Хмельницького.

У лабораторії мікроскопії кафедри екології та біологічної освіти Хмельницького національного університету було проведено лабораторний практикум по закріпленню знань із сучасних оптичних систем, методикою роботи із фіксованими препаратами «Цитології, гістології, ембріології», методикою виготовлення препаратів на прикладі рослинних тканин (стовпчастої та губчастої паренхіми), а також низку цікавих дослідів.

Також учні відвідали родзинку Хмельницького національного університету та кафедри екології та біологічної освіти – Ботанічний сад ХНУ.

Запрошуємо заклади освіти до співпраці!